• Telefon : 0 538 374 70 07

Kurumsal

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yeşil Yapı firması 2010 yılında kurulmuştur. İlk faaliyetlerine iç dekorasyon alanında başlamıştır.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla çözüm odaklı projeler şık ve estetik tasarımları ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Yeşil Yapı 2013 yılında faaliyet alanını genişleterek ana yüklenici çözüm ve proje ortaklığı alt yüklenici olarak konforlu modern alanlar tasarlayarak konut otel okul gibi projelerle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeşil Yapı, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek güçlü birikimiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen Yeşil Yapı, köklü geçmişiyle uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleriyle geleceğin yaşam alanlarını inşa etmektedir. Uzman yönetim organizasyonu, profesyonel çözüm ortaklarıyla, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak proje geliştiren Yeşil Yapı, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam alanları tasarlamaktadır.

 

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşayabileceğiniz yaşam alanları inşa eden ve aynı zamanda bu projelerdeki site yönetimini profesyonelce yapılması için gerekli organizasyonu kuran Yeşil Yapı'nın başarısındaki en önemli etken; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimsemesidir.

Hemen Ara 0 538 374 70 07 7 / 24 Whatsapp destek hattı